placeholder

placeholder

HBC COMA TEAM

stránka hokejbalového klubu

v Ústí nad Labem

HBC COMA TEAM

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

1. přátelák COMA CUP 

V sobotu 25.7 se odehrál první ročník našeho turnaje COMA CUP. Při turnaji šlo hlavně o to se dobře pobavit a také o to, aby se sešla celá naše coma family a zahráli jsme si náš milovaný sport.

Co se týče výsledků turnaj k překvapení všech ovládly nestárnoucí Legendy Coma Teamu bez jediné prohry. Na druhém místě pak premiérově pozvaná Vlčí smečka. Třetí flek patřil naší střední generaci HBC Coma Team. Čtvrtí se umístili již tradičně zvaní, naši kamarádi z Pivních Veteránů. Na posledním místě s velkým potenciálem do budoucna naši nejmladší následovníci tradice Coma Teamu s názvem HBC Young Guns.

Turnaji nechyběly také dovednostní soutěže, kdy jsme mohli sledovat nájezdy, poté oblíbenou dovednost 5 na 1 a nakonec také pro fajnšmekry pivo na EX. Celé klání se velice povedlo, byl to den plný zábavy, emocí, ale také slz a zármutku. K tomu poslednímu se dostáváme až na konci.

Celý hokejový svět v posledních měsících sledoval těžký boj ústeckého rodáka Ondry Buchteli se zákeřnou nemocí. Nakonec nás všechny zasáhla smutná zpráva o tom, že svůj boj bohužel prohrál. Na jeho podporu jsme chtěli přichystat Ondrovi malé překvapení, které mu již bohužel nebylo dopřáno. Na turnaj i přesto dorazili Ondrovo rodiče s jeho mladší sestrou a přítelkyně Anička se synem Alexem. Obrovská čest jim, že něco takového vůbec dokázali. Uprostřed turnaje tak proběhla událost, na kterou nikdo z nás už nikdy nezapomene a my věříme, že tam byl Ondra s námi.

#comafamily

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.