v Ústí nad Labem

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

Čtvrté utkání Regionální ligy 2020/2021

základní část

Po nevydařeném utkání proti Elbě B, které jsme prohráli 3:8 díky nepodařené první třetině, jsme o uplynulém víkendu poměřili síly s dalším silným soupeřem, a sice s HBC Perlou Řetenice. Zápas to byl velice kvalitní a odčinili jsme v něm neúspěch z minulého týdne.

Do utkání jsme vstoupili skvěle a hned ve 2. minutě šli do vedení zásluhou Míry Růžičky. V 5. minutě přidal druhý gól Matěj Harkabus a výsledkem 2-0 skončila celá první třetina. Když hned zkraje 2. třetiny dával na 3-0 náš nejmladší hráč Radek Vyhlídal, zdálo se být hotovo. Ale opak byl pravdou. Perla zásluhou Diepolda snížila až na 2-3(branky v 17. a ve 29. minutě). 3.třetina tak slibovala drama. Naštěstí nám vrátil dvoubrankový náskok opět Matěj Harkabus v minutě 32. O 5 minut později snížil Jungvirt, takže zase bylo o co hrát. Naštěstí se trefil také náš kapitán Tomáš Harkabus ve 40. minutě a naše vítězství ještě zpečetil svou druhou brankou benjamínek Radek Vyhlídal ve 44. minutě.

Výsledek 6-3 se zdá být jednoznačný, ale byl to boj. Naši mladíci táhnou Comu vstříc dalším úspěchům, kromě již zmiňovaného Vyhlídala se blýskla 4 přihrávkami další mladá puška Patrik Bauer.

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.