v Ústí nad Labem

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

Druhé utkání Regionální ligy 2020/2021

základní část

Ve 2. kole Regionální ligy jsme vycestovali do Chomutova a poměřili síly s WOLVES.

Když už se zdálo, že máme vše pod kontrolou, tak za stavu 4:1 v náš prospěch a k tomu v 5-minutové přesilovce, náš soupeř utkání zdramatizoval a vyrovnal. Nutno dodat, že i zásluhou našich vlastních chyb. V týmu však vedle skvělých juniorů (Macka, Bauera, Vyhlídala) máme i zkušenost (Tomáše a Matěje Harkabuse), která v závěrečné přesilové hře rozhodla. Za zmínku rozhodně stojí i hráči v obraně, po 10 letech se k našemu týmu vrátil i skvělý hráč Ondřej Srp, který vedle zkušeného Aleše Havlíka, nezklamal svou důraznou hrou.

Soupeři děkujeme za bezva hru a výborným rozhodčím za jejich super práci.

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.