v Ústí nad Labem

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

První utkání Regionální ligy 2020/2021

základní část

V sobotu 5.9.2020 jsme nastoupili k prvnímu utkání nově vzniklé Regionální ligy proti HBC Black&White Děčín a to na jejich zcela novém hřišti u tamního zimního stadionu. Jelikož náš tým měl věkový průměr asi 45 let, tak nás nečekalo nic jednoduchého proti domácím atletům.

Děčín se ujal hned v první třetině vedení 2-0, nám se podařilo zásluhou juniora Aleše Macka snížit a stavem 2-1 skončila i první třetina. Od druhé třetiny jsme zvýšili tempo a povedlo se nám dvěma góly skóre otočit (góly dával Kešner a další junior Průša). Navíc náš golman Mergl zavřel svoji bránu a udělal z ní neprostupnou zeď. Ve třetí třetině tempo lehce opadlo (není divu vzhledem k našemu věku) a tak se na další gól čekalo až do úplného závěru, kdy přidal pojistku náš kapitán Tomáš Harkabus.

Výsledek 4-2 bereme všemi deseti a uvidíme jak dopadneme příští víkend, kdy zajíždíme v sobotu 12.9.2020 na horkou půdu Wolves Chomutov (od 11:00).

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.