v Ústí nad Labem

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

O pohár k 30. výročí ČMSHB - FINÁLE

region ČECHY-SEVER

Neděle 28.6.2020 byla dnem bojů o medaile. V dopoledním utkání o třetí místo nedaly Jěštěrky soupeři z Chomutova šanci a výsledkem 5-0 vybojovaly bronzové medaile. Určitě měly před turnajem a v jeho průběhu choutky na vyšší mety, ale... Je tady COMA TEAM!

V boji o zlato a krásný pohár se čekal tuhý boj a taky proběhl. Hrálo se utkání ostré jak břitva. Spoustu soubojů, atletické tempo, vyloučení ,emoce, zkrátka parádní finále se vším všudy. Do zápasu jsme vstoupili lépe my a hned ve druhé minutě skóroval Víťa Budínský. Tempo se přelévalo ze strany na stranu. V čase 11:07 srovnal Kaltenbock a stavem 1-1 skončila i první třetina. Další průběh utkání kouskovala častá vyloučení na obou stranách a tak ve druhé třetině padl jediný gól. Vstřelil ho náš Tomáš Harkabus v čase 21:08. Stejný obrázek nabídla i poslední třetina. Urputný boj, nervozita, vyloučení, nesportovní chování a tak dále. Naštěstí jsme udrželi nervy na uzdě, navíc v čase 33:30 přidal nádherným blafákem pojišťovácí branku Roman Navarra. Ve zbytku tohoto duelu už branka nepadla, ač šancí bylo na obou stranách spoustu, ale  golmani chytali opravdu skvěle. Což o nich platilo po celou dobu turnaje.

Takže výsledkem 3-1 jsme ovládli boj o zlato a znovu ukázali kdo je již tradičně několik let tím pravým VLÁDCEM SEVERU. O následných oslavách netřeba nic zvěřejňovat, to je všem jasné. :-)

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.