v Ústí nad Labem

stránka hokejbalového klubu v Ústí nad Labem

O pohár k 30. výročí ČMSHB - utkání #2

region ČECHY-SEVER

V neděli 7.6.2020 pokračovala zkrácená jarní sezona naším druhým utkáním. Soupeřem byl loňský šampion 2.ligy, Berani. Do utkání jsme šli s tím, že chceme odčinit výpadek ze závěru minulého zápasu s Dragons a zachovat si naději na postup ze základní skupiny. Takže úkol zněl jasně- musíme urvat výhru. A nutno podotknout, že naši borci se do toho pustili s vervou a nasazením.

Od úvodního buly jsme utkání dominovali a Berani byli pod tlakem. Především po fyzické stránce nám utkání sedlo skvěle. První třetina ještě skončila bez branek, ale pak už náš tlak přínášel ovoce. Skóre otevřel v 18.minutě Topol, druhou branku přidal za 90 sekund Budínský a výsledkem 2-0 skončila celá druhá třetina. Třetí branku vstřelil v přesilové hře Petr Zdvořáček ve 35. minutě. A když se trefil v oslabení Soukup (42.min.) bylo o osudu utkání rozhodnuto. Na konečných 5-0 upravil hned o minutu později náš včerejší kapitán Martin Zdvořáček.

Bylo to skvělé představení naší modrobílé party a příští neděli se pokusíme navázat na náš výkon soubojem s Duklou. I toto utkání potřebujeme vzhledem k vyrovnanosti všech týmů  naší skupiny vyhrát, abychom měli jistotu postupu ve vlastních rukou.

Copyright (c) 2020 HBC COMA 1994. Webdesign by SKYNER, s.r.o.